Warning: trim() expects parameter 1 to be string, array given in /data/web/virtuals/119638/virtual/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/Tribe/Main.php on line 2451
Provoz o prázdninách – Kocouří cviky
Čvn 282018
 

Jako každoročně nabízíme zájemcům o cvičení možnost navštěvovat cvičení O-A metodou i v období prázdnin a dovolených.  Cvičit se bude  od 17 a 18  hodin a senioři ve středu od 17 hodin. Tato lekce je vhodná pro začátečníky a ty, kteří mají zdravotní potíže.

Můžete využít i tříhodinových prázdninových seminářů, na kterých se podíváme důkladněji na nedostatky v pohybu, které stojí za Vašimi potížemi (termíny 9.7., 29.7., 27.8.)  nebo některého z víkendových pobytů v hotelu Energetik v Peci pod Sněžkou v těchto termínech: 20. – 22. 7. a 3.-5.8.

K přihlášení na pravidelné lekce využívejte prosím důsledně on-line rezervací, na semináře a víkendy se přihlaste e-mailem na oametoda@kocouricviky.cz nebo zavolete na 777 030 377. 

Po celé léto probíhají i individuální konzultace, na kterých se přímo již cvičí.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)