Srp 232017
 

Poslední týden v srpnu jsem na týdenní akci v Aršpachu, takže v Praze se necvičí. První dva týdny v září se cvičí ještě podle prázdninového rozvrhu, který již uvidíte v rezervačním systému.

Od 17.  zářípojedeme již opět naplno od pondělí do čtvrtka.

Čvn 182017
 

Prázdninový třídílný workshopu Dokonalý pohyb pro každý bude zahájen v pondělí 17. července. Koná se ve Flame dance, začátek  v 17 hodin. Termín druhé a třetí části se dohodne na místě podle možností účastníků. 

 

 

Kvě 232017
 

Ve středu od 15:45 do 16:55 začne v září Kurz Chůze jako z partesu pod vedením Dr. Chválové. Přihlásit se můžete již nyní na

http://www.stob.cz/cs/cviceni.

 

Chůze jako z partesu

Již po první lekci budete mít pocit, že se vznášíte.  Na konci kurzu bude lehká a pružná nejen vaše chůze, ale celé tělo.

Kdo používá nesprávný kyčelní typ chůze, mívá potíže s kyčlemi, koleny, ale i páteří.

Proč ji nepřevést na správnou kotníkovou a rozvinout v sobě pružnost, jakou obdivujeme u svých čtyřnohých přátel? Návdavkem se naučíte pravidlům veškerého pohybu ve stoji a pohybu při každodenních činnostech jako vykročení, změna směru a rychlosti chůze, shýbání pro něco, zvedání a přendávání předmětů či usedání na židli.

V rytmu hudby objevíte nejen své nohy, ale i paže a společně rozehrajeme koncert pro celé tělo.    

 

 

Kvě 052017
 

Milé dámy v požehnaném stavu, v květnu se můžete zapojit do nového cyklu cvičení pro těhotné. 

Cvičení O-A metodou pro těhotné je zaměřeno proti bolestem zad, které často znepříjemňují těhotenství, své příčiny mívají ale ve větších nebo menších  hříšcích, které si v držení těla neseme s sebou z dětství.Dámy, které se intenziovně věnovaly a nyní musí tyto své aktivity omezit, se naopka seznámi se zcela novým přístupem k pohybu, který je založen na rozvoji koordinace. 

Těhotenství je vhodné období k překonání rlzných pohybiovýh nedostatků, , neboť tělo je více uvolněné a vnímavější vůči jemným podnětům, jimiž na něj působí cvičení O-A metodou. Jeho přínos oceníte i po porodu, až Vám přibude hodně práce v domácnosti a kolem dítěte – jeho zvedáním,  nošením apod.  Vedle těhotenských specialit, které se týkají dýchání a svalů pánevního dna, věnujeme velkou pozornost pohybu paží,  ramen a držení hlavy.          

Kvě 052017
 

Jako každoročně nabídneme zájemcům o cvičení možnost navštěvovat cvičení O-A metodou i v období prázdnin a dovolených.  Cvičit se bude v odpoledních  hodinách v úterý, v případě dostatečného zájmu též ve středu, kdy poběží též cvičení pro těhotné.

Úterý bývá obsazeno stálými klienty. Novým zájemcům nabízíme možnost prázdninového Kurzu pohybu vsedě a správné chůze za zvýhodněnou cenu – 10 lekcí za 999,- Kč. 

Kurz bude probíhat od 12.7. do 13.9.  

Můžete využít i víkendových nebo týdenních pobytů doma i u moře.

 

 

Dub 032017
 

První letošní víkendové soustředění v Třeboni se opravdu vydařilo.  Nejen díky krásnému počasí a  zájmu a nadšení těch, kteří přijeli až z Moravy, aby si na vlastní kůži vyzkoušeli, co znamená cvičit kocouří cviky pod přímým vedením, ale i podpoře skvělého maséra, který za námi přijel až z Kroměříže. Doufám, že jim elán vydrží a budou pokračovat ve cvičení i doma, aby ukázali své páteři, že se jen tak nedají. Všem moc děkuji a držím palce.  Hned další týden si tento víkend zopákneme s těmi, na které se na přelomu března a dubna nedostalo, tenokrát za přispění neméně senzačního maséra z třeboňskýc lázní.  Další bude až červnová Telč a dva letní víkendy v Peci pod Sněžkou v úžasném hotelu Energetik vysoko nad pecckým údolím.   Léto uzavřeme týdenním pobytem v Kalábrii. Pomalu dokončujeme i program podzimních víkendů v nejkrásnějších českých městech.

Pro 292016
 

Desítky lidí se od 26. prosince přišly nebo se ještěpřijdou seznámit se cvičením O-A metodou. Těm, na které se nedostalo,  nabizíme možnost zúčastnit se za zvýhodněných podmínek semináře Dokonalý pohyb pro každý den, kde si shrneme obsah tří lekcí vypsaných pro týden sportu zdarma – Správná chůze, Dokonalý pohyb pro každý den, Bolesti zad. Seminář se koná 7.  ledna od 14 do 17 hodin a 8. ledna 2017 od 9 do 12 hodin.