Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Do školy s novým držením těla

26.8.2017 - 2.9.2017

Pro správné držení těla do Adršpachu

Na týdenním prázdninovém pobytu v Adršpachu získají děti základy správného držení těla pro celý život.  Zkrátka nepřijdou ani rodiče či prarodiče, kteří je budou doprovázet. Pomůžeem jim pohnout potížemi od páteře, které každému připomínají, jak se tělo odměňuje ve vyšším věku za to, když se držení těla a pohybová výchova v mládí zanedbají.

Každý den ráno a v podvečer se koná hodinové cvičení zvlášť pro děti a dospělé. Program v tělocvičně je doplněn venkovním nácvikem správné chůze a běhu, míčových sportů apod.  I tak vám zbude ještě dost času na toulky po skalních městech v bezprotředním sousedství či koupání na nedalekém kouplališti. 

Penzion Poskalí  je ideálně uzpůsoben společným hrám dětí či dětí s rodiči. Je obklopen velkou  uzavřenou zahradou s vlastní tělocvičnou a vybavením pro hry dětí venku i posezení dospělých. 

Cvičením  O-A metodou si nejen  zdokonalíte držení těla a dáte si pohybový systém celkově pořádku, ale naučíte se především komunikovat s mozkem, který pohyb řídí. Ukážeme vám, jak ho přinutit, aby vám dobře sloužil.  Pohyt je možné doplnit programem pro hubnutí – spinning a kondiční nordic wlaking.

Tímto  nenásilným zábavným způsobem se za týden nechá zlepšit mnohé, s čím se dlouhodobě potýkáte sami nebo s tím, co vás znepokojuje u dětí. Ty zde dostanou ty správné informace ve správný čas. Pokud zde přímo neobjeví  svůj pohybový talent,  zbaví se averze k pohybu, již v nich může probouzet pocit vlastní neobratnosti a odpor k fyzicky náročnějším  výkonům, pokud na ně není jejich organismus dobře připraven.

Penzion Podskalí nabízí ubytování ve 2- až 3-lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.  Strava formou polopenze odpovídá požadavkům na zdravou výživu. Zájemcio o zhubnutí si mohou doplnit program lekcemi spinningu a kondičního cvičení.

Základní cena 4.650,- Kč  zahrnuje ubytování se snídaní,  cvičení 2x denně, veškeré konzultace ve volném čase a 1 masáž.

Cena při redukčním programu: 6.450,- Kč (ubytování, plná penze, 2x denně zdravotní cvičení, 1x denně spinning na hubnutí, redukční vycházka nordic walking, masáž).  

 

 

Podrobnosti

Zahájení:
26.8.2017
Ukončení:
2.9.2017