Warning: trim() expects parameter 1 to be string, array given in /data/web/virtuals/119638/virtual/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/Tribe/Main.php on line 2451
Týden v Adršpachupro (pra)rodiče s dětmi pro krásné držení těla – Kocouří cviky

 
Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Týden v Adršpachupro (pra)rodiče s dětmi pro krásné držení těla

18.8.2018 - 25.8.2018

5190Kč

Týden v Adršpachupro (pra)rodiče s dětmi pro krásné držení těla

Na týdenním prázdninovém pobytu v Adršpachu získají děti základy správného držení těla pro celý život.  Dostanou zde ty správné informace ve správný čas. Pokud zde přímo neobjeví  svůj pohybový talent,  zbaví se averze k pohybu, již v nich může probouzet pocit vlastní neobratnosti či odpor k fyzicky náročnějším  výkonům.

Zkrátka nepřijdou ani rodiče či prarodiče, kteří je budou doprovázet.  Pomůžeme jim pohnout s potížemi od páteře, které každému připomínají, jak se tělo odměňuje ve vyšším věku za to, když se v mládí zanedbá péče o držení těla a pohybová výchova .

Každý den ráno a v podvečer se koná hodinové cvičení zvlášť pro děti a dospělé. Program v tělocvičně či venku je doplněn nácvikem správné chůze a běhu, míčových sportů apod.  I tak vám zbude ještě dost času na toulky po skalních městech v bezprostředním sousedství penzionu Tara, kde budeme ubytováni, či relaxaci na nedalekém kouplališti. Na cvičení budeme docházet do jedné ze dvou nedalekých tělocvičen. 

Víkend se koná v době,  kdy probíhá v Teplicích na d Metují festival horolezeckých filmů.  Zastihnete ještě začátek hlavního festivalového programu s množstvím zajímavostí a příležitostí k pořízení kvalitního sportovního vybavení.    

Penzion Tara  je ideálně uzpůsoben k venkovním hrám dětí.  Je obklopen velkou  uzavřenou zahradou s příjemným posezením.

Základní cena 5.190,- Kč  zahrnuje ubytování se snídaní,  cvičení 2x denně, veškeré konzultace ve volném čase a pro dospělé hodinovou masáž. 

Cena pro těti je 4.690,- Kč. Dětem do 12 let se poskytuje sleva  10% z dětské ceny. 

 

 

Podrobnosti

Zahájení:
18.8.2018
Ukončení:
25.8.2018
Cena:
5190Kč