Warning: trim() expects parameter 1 to be string, array given in /data/web/virtuals/119638/virtual/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/Tribe/Main.php on line 2451
Energie z hřebenů – červenec + srpen – Kocouří cviky

 
Načítám Akce

« All Akce

Energie z hřebenů – červenec + srpen

20. červnaec - 22. červnaec

2690Kč

Zveme Vás na ojedinělý víkend,  který vás dobije energií, i kdybyste celý den nedělali nic jiného než relaxovali. 

O to, abyste se vrátili opravdu svěží a jako vyměnění,  se postaráme cvičením po ránu a v podvečer a masáží. Jejich ozdravně-regenerační účinek můžete ještě podpořit plaváním v hotelovém bazénu. 

Z balkónu u svých pokojů se budete moci kochat pohledem na majestátní horské pecké panorama, údolí Velké Úpy pod Vámi a za hezkého počasí výhledem k masivu Orlických hor či Troskám.  Pokud vás zláká výlet po hřebenech, hotel Energetik se nachází nedaleko rozcestí k hlavním hřebenovým túrám východních Krkonoš – Sněžka, Černá hora, Luční hora, údolí Bílého Labe, Kozí hřbety. Před sluncem vás naopak skryje Modrý nebo Zelený důl. 

Hotel skýtá veškeré pohodlí a vynikající stravu – snídaně je bufetového typu a večer si můžete vybrat ze 3 kombinovatelných menu. Z Pece pod Sněžkou lze dojet autem až k němu, kde je možné i parkovat.

Můžete si vybrat ze dvou termínů:  13. – 15. července a 3.-5. srpna. 

Uzávěrka přihlášek na oba termíny je 10. června.  Později přihlášené budeme moci brát v úvahu, pokud bude k dispozici ubytování.  

Cena 2.690.- Kč zahrnuje ubytování, polopenzi, 2x denně cvičení a masáž.  Vstup do bazénu je volný. 

Podrobnosti

Zahájení:
20. červnaec
Ukončení:
22. červnaec
Cena:
2690Kč