Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Energie z hřebenů – červenec + srpen

11.8.2017 - 13.8.2017

2690Kč

Zveme Vás ojedinělý víkend,  který vás dobije energií, i kdybyste celý den nedělali nic jiného než relaxovali. 

Z balkónu u svých pokojů se budete moci kochat pohledem na majestátní horské pecké panorama, údolí Velké Úpy pod Vámi a za hezkého počasí výhledem k masivu Orlických hor či Troskám.  Pokud vás zláká výlet po hřebenech, hotel Energetik se nachází nedaleko rozcestí k hlavním hřebenovým túrám východních Krkonoš – Sněžka, Černá hora, Luční hora, údolí Bílého Labe, Kozí hřbety. Před sluncem vás naopak skryje Modrý nebo Zelený důl. 

O to, abyste se vrátili opravdu svěží a jako vyměnění,  se postaráme cvičením po ránu a v podvečer a masáží. Jejich ozdravně-regenerační účinek můžete ještě podpořit plaváním v hotelovém bazénu. 

Hotel skýtá veškeré pohodlí a vynikající stravu – snídaně je bufetového typu a večer si můžete vybrat ze 3 kombinovatelných menu. Z Pece pod Sněžkou lze dojet autem až k němu, kde je možné i parkovat.

Toto víkendové soustředění se koná ve 2 termínech: 14. – 16. července a 11.-13. srpna. Srpmový termín je již téměř obsazen. 

Uzávěrka přihlášek na oba termíny je 1. června. Pozdější přihlášky můžeme brát v úvahu jen v případě volné, předem nerezervované  ubytovací kapacity.  

Cena 2.690.- Kč zahrnuje ubytování, polopenzi, 2x denně cvičení a masáž.  Vstup do bazénu je volný. 

Podrobnosti

Zahájení:
11.8.2017
Ukončení:
13.8.2017
Cena:
2690Kč