Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Energie z hřebenů

2. srpna @ 17:30 - 4. srpna @ 17:30

2690Kč

Srdčně Vás zveme na 

víkend se zaměřením na správnou chůzi a zdravá záda

Ve wellness hotelu Energetik, který je situován v blízkosti rozcestí k nejkrásnějším hřebenovým túrám v Krkonoších, si budete  moci vychutnat kouzlo nejvyšších českých hor . Méně náročným nabízí procházky v okolí s překrásným výhledem na úpské údolí a peckou scenérii   (http://energetik.hotel.cz/.

Jako obvykle si po ránu a v podvečer příjemně zacvičíte, Budete mít možnost vyzkoušet si cvičení na bossu a s terrabandy, zaplavat si v hotelovém bazénu a využít našeho skvělého maséra.

Pobyt začíná cvičením v pátek v 17:30 hodin a končí cvičením či masáží v neděli dopoledne.  Cvičí se podle potřeby v 1 – 2 skupinách, vždy 60 – 90 minut. Na cvičení budete potřebovat běžné sportovní oblečení a sálovou obuv, nezapomeňte samozřejmě plavky, abyste mohli využít bazénu, který je pro hotelové hosty zdarma.

Dopravu si zajišťuje každý samostatně. Autem je možné zajet přímo k hotelu Energetik. Křižovatku hned po vjezdu do Pece pod Sněžkou projeďte rovně. Minete autobusové nádraží a Infocentrum Veselý výlet a dostanete se k parkovišti (vše po pravici). Zastavte u závory parkoviště. Zde je automat, který Vám vydá povolenku k vjezdu. Budete pokračovat k dolní stanici lanovky Javor. Z kruhového objezdu vyjeďte rovně mírně do kopce , řeku budete mít stále po své levici. Pravotočivou serpetinou se dostanete na rozcestí a uvidíte  žlutozelenou turistickou značku hotelu Energetik. Navede Vás rovně do kopce (vlevo byste se dostali k horní stanici vleku Zahrádky a Pražské boudě). Po lesní silnici stále nahoru. Až se cesta stočí vlevo, hlídejte si značku Energetik po pravé ruce (cca po 400 m). Zde odbočte a přijedete přímo na parkoviště hotelu. V recepci se pouze ohlaste svým jménem a ubytujte se. Pokud se nepotkáme na balkónu před pokoji , sejdeme se v 17:30 v tělocvičně. Večeří se až po cvičení.  

Cena pobytu: 2.690,- Kč

zahrnuje ubytování s polopenzí, 4x společné cvičení a hodinovou masáž.

Na viděnou  v Peci pod Sněžkou se těší

PaedDr. Olga Chválová, CSc.

 

 

V případě jakýchkoli nejasností či připomínek mne neváhejte prosím kontaktovat.

oametoda@kocouricviky.cz, tel. 777 030 377, www.kocouricviky.cz

 

Podrobnosti

Zahájení:
2. srpna @ 17:30
Ukončení:
4. srpna @ 17:30
Cena:
2690Kč
Rubrika Akce:

Místo konání

Hotel energetik
Pec pod Sněžkou 56
Pec pod Sněžkou, Česká republika
+ Google Mapa