Načítám Akce

« All Akce

Nový kurz správné chůze

17. září @ 17:00 - 17. prosince @ 17:00

1890Kč

Co je kurz správné chůze a komu je určen? 

Chůze není základní pohyb  lidsky vzpřímeného těla jen proto, že jedině nohy nás mohou donést, kam chceme. Při chůzi -pokud však  samozřejmě chodíme správně, a to se o většině lidí rozhodně říci nedá – pracuje skutečně svalstvo celého těla a navíc právě tak, jak potřebuje páteř.  Pokud tedy trpí někdo potížemi od páteře, neprohloupí, když to vezme z gruntu od chůze.  Máme tedy první důvod, proč se na tento kurz přihlásit – abychom se zbavili zdravotních potíží, které nám otravují život. 

Druhým je zjistit, zda vůbec chodím správně. Lidé si většinou nedovedou totiž představit, že by mohli chodit jinak. A pokud nechodí správně – a chybičky se vloudí vždycky – učiní přítrž systematickému přetěžování svého těla každodenním pohybem.

 Je tu ale i třetí důvod. Zdkonalením vlastní chůze se postaráme totiž o to, aby u dalších pokolení se stále méně vyskytovaly nedostatky, které jsou u nás zatím spíše pravidlem než výjimkou. Každý sám za sebe může přispět k tomu, aby vymizely docela.  A nejen to – správná kotníková chůze je jako odpalovací rampa do nové fáze lidské evoluce.  Naučíte svůj  mozek chránit se před destruktivním vlivem gracitace.  Neboli poskytnete svému mozku biologicky významnou informaci o tom, co mu jako rozumové bytosti trvalo milióny let, než si uvědomil, že vůbec existuje.  

Kurz bude probíhat od 17. září do 17. prosince 2019 vždy v úterý od 17 do 18 hodin ve Flame dance,  Sokolovská 22, Praha 8  

Podrobnosti

Zahájení:
17. září @ 17:00
Ukončení:
17. prosince @ 17:00
Cena:
1890Kč
Webová stránka:
http://www.kocouricviky.cz

Pořadatel

PaedDr. Olga Chválová,CSc.
Telefon:
777030377
Email:
oametoda@kocouricviky.cz
Webová stránka:
kocouricviky

Místo konání

Flame dance
Sokolovská 22
Praha 8, Praha 108 00 Czech Republic
+ Google Mapa
Telefon:
777030377
Webová stránka:
www.koucouricviky.cz