Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Prázdniny se cvičením pro zdravá záda

18. srpna @ 17:00

MÁTE STAROST O DRŽENÍ TĚLA SVÝCH DĚTÍ ČI VNOUČAT?                                                                                                                                                                                                                   Kdo by dnes neměl?                                                                                                                                                                                                                                                                                                Vaše dítě není nemocné, aby už odteď docházelo na rehabilitaci. Potřebuje cvičit a cvičit tak, aby si včas ujasnilo, co je držení těla a jak s ním zacházet.           

Zveme ty, kteří to vidí stejně, na týdenní prázdninový pobyt v romantickém prostředí ubytovacího hostince Na Skalách v Budislavi nedaleko Litomyšle. Má vlastní tělocvičnu, k dispozici zde budou fitboly a bossu, a navíc jsiou zde tenisové kurty. V okolí jsou rybníky a spousta lákadel k výletům pěšmo i kolmo. Budete mít na ně dost času, protože cvičení je vždy  po ránu a v podvečer. Mezi tím je volný program. Pokud se Vám to zdá málo, počítejte. U týdenního pobytu je to 14 lekcí nabitých jak novými poznatky, tak novými pohybovými zkušenostmi, takže mozek má co dělat, aby si to vše nějak sesumíroval. Mimo jiné i proto, že cvičení O-A metodou se svým zaměřením na zlepšení koordinace je vysloveně cvičení pro mozek. je to dokonce tak náročné, že součástí nabídky pobytu je hodinová  masáž.  Tomu však odpovídá i výsledek. Odjíždíte jako někdo docela jiný, než když jste přijeli, a na děti radost se podívat. Cvičí se ve 2 skupinách, do nichž jsou účastníci rozřazeni po příjezdu podle toho, co kdo potřebuje. V rámci striktně zdravotního cvičení se „učíme“ i chodit a s dětmi se budeme věnovat též běhu. Se cvičením se začíná v den příjdezdu navečer, poslední je ráno v den odjezdu.

Cena zahrnuje ubytování, 14 (resp. 28) x hodinové cvičení a  hodinouvou masáž. Stravu si doobjednává po příjedu každý sám  Polopenze zde činí 230,- Kč.

Objednat si DVD

Tučně zvýrazněné položky formuláře je nutno vyplnit

Vaše jméno

Vaše příjmení

Váš email

Vaše adresa

Váš telefon

Kocouří cviky 1      
Kocouří cviky 2      
Pohyb vsedě          
Chůze jako z partesu 

Chcete nám něco vzkázat?

 

Podrobnosti

Datum:
18. srpna
Čas:
17:00
Webová stránka:
http://www.kocouricviky.cz

Místo konání

Budislav
Budislav 48
Budislav, 56965 Česká republika