Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Víkend ve Žďáru nad Sázavou

31. května @ 08:00 - 2. června @ 17:00

2690Kč

Srdečně zveme na příští víkendové soustředění pro zdravá záda všechny,  kteří chtějí skloubit příjemné s užitečným a návštěvu významného kulturního centra na Vysočine spojit se cvičením zaměřeným na zdokonalení chůze a odstranění  potíží s klouby a zády.

Víkend se bude konat ve dnech 31. května – 2. června ve Žďáru nad Sázavou. 

Žďár leták

Ubytování ve věži místního zámku Vám umožní okusit komfort původního vybavení obytné části zámku. Nachází se v bezprostředním sousedství kostela Sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře a v Muzeu moderní generace nabízí navíc zajímavou a moderně podanou expozici. 

Na to, jak pozoruhodné místo naší krásné vlasti navštívíme tentokrát, se můžete podívat v archivu České televize. 14. března 2019 odvysílala hned dva úžasné pořady o tomto koutu naší krásné vlasti po sobě – ve 21:00 dokument o jedné z nejzachovalejších přírodních lokalit Dvojí srdce Vysočiny a ve 21:30 pořad z cyklu Národní klenoty. Miroslav Táborský v něm svým nezaměnitelným způsobem provází pamětihodnostmi Žďáru nad Sázavo: https://www.ceskatelevize.cz/tv-program/14.03.2019/

Na cvičení, které se počínaje pátkem podvečer bude konat vždy po ránu a v podvečer,  budeme docházet do Activeclubu v Dolní ulici. K dispozici zde budeme mít nejen sál vybavený zradly, ale též bossu a trampolíky. Můžete se tedy těšit na velmi atraktivní, i v tomto aranžmá však strikně zdravotní cvičení ve skupinách do 7 osob, takže indiviuální přístup je zajištěn. Jedna skupina je vždy určena začátečníkům nebo lidem s většími zdravotními potížemi, ti pokročilejší se tentokrát budou moci i trochu vydovádět. Víkend je vhodný pro muže i ženy různého věku.

V ceně víkendu je zahrnuto  ubytování se snídaní, 4 x cvičení a hodinová masáž.  Doprava vlastní.

Objednat si DVD

Tučně zvýrazněné položky formuláře je nutno vyplnit

Vaše jméno

Vaše příjmení

Váš email

Vaše adresa

Váš telefon

Kocouří cviky 1      
Kocouří cviky 2      
Pohyb vsedě          
Chůze jako z partesu 

Chcete nám něco vzkázat?

Podrobnosti

Zahájení:
31. května @ 08:00
Ukončení:
2. června @ 17:00
Cena:
2690Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
http://www.kocouricviky.cz

Místo konání

Žďár nad Sázavou
Zámek
Žďár nad Sázavou, Česká republika
+ Google Mapa