fbpx
/* ]]> */
Úno 102022
 

V I. pololetí roku 2022 navštívím se semináři k bolestem kloubů a zad a s workshopy pro správnou chůzi opět Třeboň, Hradec Králové a Ostravu. Několik termínů je vyhrazeno i pro Prahu.

Oproti předchozímu období dochází u workshopů k určitým změnám. Pro krátké a dlouhé workshopy (tříhodinový Otestuj si svoji chůzi a celodenní Tajemství správné chůze) nebudou nově vyčleněny samostatné termíny, ale budou se konat vždy v sobotu. První část celodenního workshopu probíhá stejně jako testovací workshop. Zájemci o otestování opustí tedy workshop o polední pauze. Pokud by v průběhu dopoledne usoudili, že by chtěli pokračovat, budou moci zůstat.

Více informací k účelu a organizaci workshopů najdete zde:  Workshopy pro správnou chůzi – Kocouří cviky (kocouricviky.cz)                                                                                                                                      

Semináře

Kromě semináře  Dokonalý pohyb pro každý den je možné zúčastnit během téhož víkendu v neděli odborněji laděných, na specifikum cvičení O-A metodou® zaměřených seminářů Gravitační a antigravitační motorika a Člověk – nedokonale vzpřímený živočich. Dočtete se o nich zde:   Semináře – správné držení těla a bolesti zad.  – Kocouří cviky (kocouricviky.cz).                        

Účast na více seminářích je zohledněna slevou 30 – 40%. Seniorům a mladistvým se jako obvykle poskytuje sleva 20%.    

Přihlásit se můžete na odkazech uvedených výše nebo přímo zde. Nezapomeňte v objednávce upřesnit datum a název workshopu/semináře, na který se hlásíte. Poté obdržíte e-mailem bližší shrnující informaci k organizaci akce, o niž máte zájem.  V případě, že na ní bude ještě volné místo, budete vyzváni k zaplacení zálohy.  

  Objednat se na akci

  Tučně zvýrazněné položky formuláře je nutno vyplnit

  Vaše jméno

  Vaše příjmení

  Váš email

  Váš telefon

  Počet osob

  Chcete nám něco vzkázat?

  Odesláním objednávky vyjadřujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů. Ochrana osobních údajů – Kocouří cviky (kocouricviky.cz)

   

   Leave a Reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  (required)

  (required)

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..