fbpx

DVD/knihy

 
dvd_web

Lekce cvičení ve vašem obyváku může začít!

Koupí DVD získáte nejen jedinečnou možnost cvičit v pohodlí a soukromí svého domova, ale také pořádnou dávku cvičení a užitečného průvodce s tipy a radami z oblasti oscilačně-antigravitační metody®.

Balné a poštovné, které činí 120 Kč, se neplatí při objednání více než 2 DVD. 


 

Kocouří cviky 1 – pro pružné tělo a mladistvý vzhled

55 minut / 10 kapitol
Obsahuje základní postupy pro uvolnění ramen, beder a posilování břišních svalů při vadném držení těla. V částech 4 z 9 hudebních bloků se cvičí ve stoji a slouží k uvolnění ramen, posílení svalů v hrudní oblasti, rozpohybování celé páteře a k nácviku podsazování pánve. Důraz je kladen na soulad držení těla ve všech těchto klíčových oblastech. Dalších 5 bloků probíhá ve volnějším tempu v nízkých polohách.

Cena 250,- Kč + poštovné


Kocouří cviky 2 – pro uvolněnost a krásný vzhled

113 minut / 20 kapitol
DVD navazuje na předchozí úspěšné 1. vydání Kocouřích cviků. Nabízí však mnoho nových cviků prováděných v  jiných cvičebních polohách. Novinkou je i závěrečná relaxace, při níž si připomenete, co vše se ve vašem organismu během cvičení dělo. První stopa nabízí celkem 9 hudebních bloků zdravotního cvičení k  procvičení celého těla. Na druhé stopě najdete 10 metodických sekvencí individuálního cvičení s  mladšími i staršími lidmi.

Cena 300,- Kč + poštovné


Pohyb vsedě – pro živý aktivní sed

130 minut / 5 kapitol
Pohyb vsedě aneb 130 minut cvičení na židli O-A metodou pro zdravá záda
Toto DVD vás naučí správně se držet a reagovat pohybem na různé situace, s nimiž se setkáváme při činnostech prováděných vsedě. Je velmi účinné při potížích v bederní a krční oblasti páteře. Cvičení je uspořádáno do 5 kapitol podle obtížnosti, takže je vhodné i pro seniory. Pohyb vsedě patří k základům zdravého pohybu, a bezpečně si ho osvojit by měl proto každý bez ohledu na věk.

Cena 250,- Kč + poštovné


Chůze jako z partesu

57 minut / 11 kapitol s úvodními komentáři a brožurou ,v níž jsou vysvětleny principy a zvláštnosti chůze jako specifického druhu pohybu celého těla  

Na tomto DVD představujeme naprostou novinku ve zdravotním cvičení – cvičení pro správnou chůzi ve stoji, vsedě, a dokonce i vleže. Přivede vás ke kotníkové chůzi, která dodá vašemu tělu pružnost a lehkost. Zbavíte se nedostatků, které se rozvíjejí od útlého věku a jsou spojeny s nesprávným, kyčelním typem chůze. Správná chůze se neobejde bez dobré pohyblivosti páteře a ramenních a kyčelních kloubů, a tak jako vždy, i  s tímto DVD si procvičíte celé tělo.

Cena 350,- Kč + poštovné


Zdravým rozumem proti evropské mašinérii

Souhrnné a doplněné vydání brožur k reformě evropských institucí a postavení České republiky v Evropské unii z let 2003 – 2005:
Evropské království, kde jsi, Jak ubránit společnou Evropu, Evropské vykřičníky 

Cena 199,- Kč + poštovné 

Objednat si DVD

Tučně zvýrazněné položky formuláře je nutno vyplnit

Vaše jméno

Vaše příjmení

Váš email

Vaše adresa

Váš telefon

Kocouří cviky 1      
Kocouří cviky 2      
Pohyb vsedě          
Chůze jako z partesu 

Chcete nám něco vzkázat?

 

_________________________________________________________________________________________________