fbpx

 
Načítám Akce

« Všechny Akce

Víkend pro zdravá záda v Táboře

20. listopadu - 22. listopadu

2690Kč

Dovoluji si Vás pozvat na exkluzivní cvičební víkend v samém srdci Tábora,  jednoho z nejproslulejších měst české historie.

Proč kombinovat výlet do zajímavého města s nějakým cvičením?  

Víkendová soustředění jsou oblíbeným a hlavně osvědčeným doplňkem pravidelného cvičení. Stejně tak jich ale mohou využít ti, kteří se chtějí seznámit  se cvičením O-A metodou®  a s tím, jak se v ní vyrovnáváme s nedostatky v chůzi.

Sled 4 lekcí během dvou dní je velmi intenzivním podnětem pro mozek, který se Vám odmění  celkovým skokovým zlepšením Vašeho pohybového projevu. Načerpáte zde rovněž inspiraci k tomu, na co byste se měli dále zaměřit.  Hodinová masáž je nejen příjemnou relaxací, ale i velmi důležitým doplňkem práce, kterou zde na sobě odvedete.  

Místo konání

Budeme ubytováni v hotelu Grand na náměstí Fr. Křižíka, coby kamenem dohodil od historického centra (https://www.grandtabor.cz/. V téže budově se nachází i Studio Grand, kde budeme cvičit a kde se budou konat i  masáže, takže pro náš cvičební víkend naprosto ideální tři v jednom.  Pobyt je organizován tak, aby měl každý co nejvíce času i na prohlídku města a jeho pamětihodností. 

Ke cvičení

Cvičení bude zaměřeno na nácvik správné chůze a odstranění potíží se zády a klouby. Pomáhat nám v tom budou mimo jiné fitbally a bossu. 

Cvičit jako obvykle se bude po ránu a v podvečer –  podle počtu účastníků buď v jedné nebo dvou skupinách 60 – 90 minut.  Poprvé se cvičí v pátek po příjezdu – zhruba od 18 hodin – naposledy v neděli ráno. Masáže se konají v pátek a v sobotu po večerním cvičení, případně též v neděli dopoledne. Organizace pobytu se dolaďuje na míru zájemcům o tento víkend, a to jak z hlediska jejich časových možností tak jejich předpokladů zvládnout v pohodě cvičení ve skupině s přibližně stejně zdatnými účastníky.

Přihlášení

Pokud se s námi chcete vypravit do Tábora, odešlete nám prosím vyplněnou objednávku, kterou najdete níže. Do poznámky uveďte jméno další osoby/osob, s nimiž se případně vypravíte, předpokládaný čas pátečního příjezdu do Tábora, kolik je Vám let, a případně, na které problémové oblasti byste si zde chtěli zaměřit.

S návrhem rozdělení do skupin a rozpisem na masáže budete seznámeni zhruba 10 dní před konáním víkendu.  

Platba a storno podmínky

V ceně víkendu 2.690 Kč je 2x ubytování se snídaní, 4x cvičení a 1x hodinová masáž a konzultace dle potřeby.  Doprava vlastní.

Jakmile budete po přihlášení na víkend vyrozuměni o tom, že je volné místo, zašlete prosím o zaslání zálohy 1.000 Kč. Ti, na které by se případně nedostalo – maximální počet účastníků je 14 osob – mohou požádat, abychom je evidovali jako náhradníky. 

V případě, že budete muset účast zrušit, a Vaše místo bude možné obsadit náhradníkem, se záloha vrací v plné výši.  V opačném případě propadá ve prospěch organizátora a storno poplatků za marnou rezervaci ubytování.

Doplatek  1.690 Kč zašlete nejpozději do 17. listopadu rovněž na účet. 

Číslo účtu: 173 230 8013 / 3030    

Podrobnosti

Zahájení:
20. listopadu
Ukončení:
22. listopadu
Cena:
2690Kč

Pořadatel

PaedDr. Olga Chválová,CSc.
Telefon:
777030377
Email:
oametoda@kocouricviky.cz
Webová stránka:
kocouricviky

Místo konání

Tábor Hotel Grand
Fr. Křižíka 505
Tábor, 39001 Česká republika
+ Google Mapa
Webová stránka:
www.grandtabor.cz