Cvičení na židli zdaleka není jen pro ty, kdo už nemohou cvičit ve stoji nebo na zemi, i když tito lidé ocení asi nejvíce možnost ulevit si díky cvičení na židli od toho, co je trápí.

Některé, ze zdravotního hlediska velmi důležité pohyby, se dokonce nenaučíme jinak než na židli. Platí to jak pro bedra a držení hlavy, tak nácvik chůzových nohou. Pohyb vsedě je proto jednou ze tří složek Základu zdravého pohybu. 

 

Vše, čemu se v této sestavě naučíte, zúročíte v tom, že se odnaučíte hrbit a nohy budou mít vždy dost síly na to, abyste bez problémů vstali ze židle. 

         

Vše je v úvodní části i v průběhu cvičení důkladně vysvětleno, takže si nejen dobře zacvičíte, ale dozvíte se naprosté základy toho, co byste při Pohybu vsedě měli mít v malíčku.    

CENA, OBJEDNÁNÍ A DORUČENÍ

Všechny sestavy jsou nově nahrány ve Videoknihovně. Více informací k Videoknihovně najdete zde: Videoknihovna – Kocouří cviky (kocouricviky.cz)

Objednat sestavy můžete i jednotlivě nebo jako sadu všech čtyř.

Cena jednotlivé sestavy: 349 Kč 

Při objednání všech čtyř sestav (Sestavy sada) se poskytuje sleva 20% z celkové částky 1.396 Kč. Zaplatíte tedy jen    1.117 Kč .     

Po obdržení platby odpovídající Vaší objednávce Vám budou zaslány odkazy na You tube, kde budete mít sestavy k trvalému využití.