fbpx
/* ]]> */

 
Načítám Akce

Nadcházející Akce

Navigace pro hledání a zobrazení Akce

Navigace pro zobrazení Akce

Červen 2022

Workshopy pro správnou chůzi Praha, Brno, Ostrava

11. června
Praha, Sokolovská 22
Praha 8, Česká republika
+ Google Mapa
1890Kč

Na workshopu pro správnou chůzi se dozvíte, že existují dva základní Typy chůze - kyčelní a kotníková. Zjistíte, která z nich je správná = lidsky náležitá a jak svoji více či méně nesprávnou převést na tu správnou. vyzkoušíte si, jak Vám cvičení pro správnou chůzi může pomoci zbavit se zdravotních potíží v různých částech těla.

Zobrazit více »

Červenec 2022

Kurz Pohybu vsedě

12. července @ 18:15 - 13. září @ 19:15
Flame dance, Sokolovská 22
Praha 8, Praha 108 00 Czech Republic
1697Kč

Zveme vás na kurz Pohyb vsedě - zdravotní cvičení na židli zaměřené na zmírnění bolestí v oblasti ramen, krční a bederní páteře a přípravu na cvičení ve stoji pro zlepšení chůze. Pomůže vám zbavit se leckterých chronických zdravotních potíží a uvědomit si, že problém není sedavé zaměstnání, ale že neumíte využít toho, že vsedě pracují svaly s nižším napětím, než jste zvyklí.

Zobrazit více »

Kurz správné chůze

14. července @ 17:30 - 8. září @ 17:30
Sokol Vršovice, Sportovní 1
Praha, Praha 10 110 00 Česká republika
+ Google Mapa
1590Kč

Chodíte nějak divně a nevíte co s tím? Tuhnete stále více a proměňuje Vám to i chůzi?  Zneklidňuje Vás, že se Vám začínají křivit nohy, vtáčet nebo vytáčet špičky nebo vbočovat palce? To vše jsou důsledky chybné chůze a cvičením pro správnou chůzi se dají odstranit.  Pokud se ozývají při chůzi kyčle, kolena nebo něco v chodidlech, můžete vzít jed na to, že s Vaší chůzí není něco v pořádku.  Možná ale patříte k těm, kdo ještě žádné zdravotní potíže…

Zobrazit více »
+ Export akcí