fbpx
/* ]]> */

 
Načítám Akce

Nadcházející Akce

Navigace pro hledání a zobrazení Akce

Navigace pro zobrazení Akce

Září 2022

Kurz správné chůze

14. září @ 19:00 - 21. prosince @ 20:00
Sokol Vršovice, Sportovní 1
Praha, Praha 10 110 00 Česká republika
+ Google Mapa
2850Kč

Chodíte nějak divně a nevíte co s tím? Tuhnete stále více a proměňuje Vám to i chůzi?  Zneklidňuje Vás, že se Vám začínají křivit nohy, vtáčet nebo vytáčet špičky nebo vbočovat palce? To vše jsou důsledky chybné chůze a cvičením pro správnou chůzi se dají odstranit.  Pokud se ozývají při chůzi kyčle, kolena nebo něco v chodidlech, můžete vzít jed na to, že s Vaší chůzí není něco v pořádku.  Možná ale patříte k těm, kdo ještě žádné zdravotní potíže…

Zobrazit více »

Podzimní kurz Pohybu vsedě

15. září @ 16:30 - 15. prosince @ 17:30
Flame dance, Sokolovská 22
Praha 8, Praha 108 00 Czech Republic
2390Kč

Zveme vás na kurz Pohyb vsedě - zdravotní cvičení na židli zaměřené na zmírnění bolestí v oblasti ramen, krční a bederní páteře a přípravu na cvičení ve stoji pro zlepšení chůze. Pomůže vám zbavit se leckterých chronických zdravotních potíží a uvědomit si, že problém není sedavé zaměstnání, ale že neumíte využít toho, že vsedě pracují svaly s nižším napětím, než jste zvyklí.

Zobrazit více »

Říjen 2022

Správná chůze a mnoho dalšího opět v Brně

21. října @ 16:30 - 19:30
Dům sportu ČASPV Brno, Merhautova 46
Brno, Jihomoravský
+ Google Mapa
990Kč

Příležitost pro Moravany dát se celkově do pořádku, zlepšit si chůzi, seznámit se se cvičením O-A metodou® a dozvědět se, jak se můžeme chránit před destruktivním vlivem gravitace. na náš vzpřímený organismus.

Zobrazit více »

Workshopy pro správnou chůzi Praha, Brno, Písek, Třeboň, Ostrava

22. října
Dům sportu ČASPV Brno, Merhautova 46
Brno, Jihomoravský
+ Google Mapa
1890Kč

Na workshopu pro správnou chůzi se dozvíte, že existují dva základní Typy chůze - kyčelní a kotníková. Zjistíte, která z nich je správná = lidsky náležitá a jak svoji více či méně nesprávnou převést na tu správnou. vyzkoušíte si, jak Vám cvičení pro správnou chůzi může pomoci zbavit se zdravotních potíží v různých částech těla.

Zobrazit více »
+ Export akcí