Kurz správné chůze je vhodný pro fyzicky zdatnější lidi  mladšího až středního věku, kteří chtějí  předejít zdravotním problémům , zbavit se jich, pokud nějaké lehčího rázu již mají, nebo si chtějí vyladit chůzi a zlepšit techniku běhu.  
Co Vám dá kurz správné chůze?
  1. Dozvíte se na něm, jaká jsou pravidla správné chůze a jak chyby ve Vašem držení těla a pohybu ovlivňují Vaši chůzi.     
  2. Zbavíte se všech nesprávných pohybových stereotypů, které negativně ovlivňují vaši chůzi. .
  3. Vše, co naučíte cvičením ve stoji, u žebřin či na zemi budeme průběžně přenášet do chůze a běhu.   
  4. Po absolvování kurzu budete připraveni na správné provádění fyzicky náročnějších aktivit. Kurz je možné absolvovat vícekrát za sebou.  
Cvičení v průběhu kurzu je důsledně přizpůsobeno potřebám a možnostem všech jeho jednotlivých účastníků.  

Organizace kurzu

Kurz se koná v baletním sále Sokola Vršovice, Vršovické nám. 2, Praha 10 (vchod z ulice Sportovní 1),  vždy ve středu od 19:00 do 20:00 (o prázdninách ve čtvrtek od 17:30 do 18:30). Je určen nejvýše pro 12 osob.  Trvá tři měsíce a začíná vždy v září, v lednu, v dubnu a prázdninový kurz v červenci . Po zkušební lekci zdarma se předplácí celý kurz.  Není tedy třeba hlásit se na jednotlivé lekce, jejich konání je garantováno. Měsíc po skončení kurzu je možné nahradit si zameškané lekce na kterékoli jiné mé lekci.

  baletní sál Sokola Vršovice
Přihlášky na kurz      

Prostřednictvím objednávkového formuláře níže se můžete přihlásit na kterýkoli z již vypsaných budoucích kurzů. Pokud jsou v probíhajícím kurzu volná místa, je výjimečně možné zapojit se i do něj nebo ho po dohodě navštívit a využít tímto způsobem benefitu v podobě „první lekce zdarma“. V případě objednání některého z nadcházejících kurzů je třeba zaslat při přihlášení nevratnou, na jinou osobu však převoditelnou zálohu 890,- Kč. Zálohu neposílejte dříve, než Vám potvrdím, že je pro Vás na kurzu volné místo.  Do poznámky v přihlášce nezapomeňte uvést, na který z nadcházejících kurzů se hlásíte. 

Cena kurzu se stanoví podle počtu lekcí v daném turnusu a pohybuje se od 1.800 do 2.700 Kč. 

Termíny kurzů

Začátky kurzů v roce 2022:   5. ledna , 6. dubna, 13. července, 14. září    

 

    Objednat Sestava

    Tučně zvýrazněné položky formuláře je nutno vyplnit