fbpx
/* ]]> */

Workshopy pro správnou chůzi

 

POTŘEBUJEME SE UČIT CHŮZI, KDYŽ „UMÍME“ CHODIT?

Chodit „umí“ skutečně každý. Skoro každého bolí ale také záda nebo klouby. Tyto potíže, jak známo, se s věkem stupňují a dokáží pěkně znepříjemnit život. Nic z toho nemusí být, když se NAUČÍTE CHODIT TAK, abyste se každým krokem odlehčili od váhy vlastního těla. Zastaví to proces sesedání páteře a vysychání meziobratlových plotének, přestanou se vymílat kloubní chrupavky, rozvíjet artrózy na obratlích a kolenních a kyčelních kloubech, rozhýbáte si ramena a přestane vás trápit krční páteř. 

A právě to – chodit pružně a lehce – vás naučíme na workshopu pro správnou chůzi. Společně zjistíme, jaké děláte chyby v chůzi a naučíte se cviky, které vám pomohou je odstranit. Chůze je pohyb celého těla a působí proto na všechny problémové části těla najednou. Přinese proto velmi rychle úlevu od zdravotních potíží v kterékoli z nich. Čím dříve si zjistíte, jakých chyb v chůzi se dopouštíte a zbavíte se jich, tím pro vás lépe. 

O problematice chůze se dočtete např. zde: Chůze – Kocouří cviky (kocouricviky.cz)

Můžete si vybrat ze 2 druhů workshopů

  1. Kratšího informativního workshopu Otestuj si svoji chůzi, pokud si jen chcete zjistit, jak na tom jste s chůzí a v čem spočívá ta správná. 
  2. Celodenního workshopu Tajemství správné chůze, pokud se chcete dopátrat toho, jak vaše zdravotní potíže souvisí s chůzí a jak vám zlepšení chůze může pomoci se jich zbavit nebo je alespoń zmírnit (obvykle v sobotu od 9/10 do 17/18 hodin).                                                                                                                                                                    Úlohu testovacího workshopu plní nově dopolední část celodenního workshopu. Pokud se rozhodnete absolvovat workshop celý, bude Vám to umožněno.                                                                                                                                                                   

Zbývající termíny workshopů pro I. pololetí roku 2022 a kde se budou konat

Chcete se přihlásit na workshop ?

1.Vyplňte objednávkový formulář níže. Do poznámky nezapomeňte uvést druh workshopu, termín a místo jeho konání dle rozpisu výše. 

2. Jakmile obdržíte e -mail s potvrzením Vaší předběžné rezervace a pokyny k organizaci, pošlete prosím na č. ú. 173 230 8013/3030 rezervační zálohu 500 Kč. 

Cena testovacího workshopu činí 850, celodenního 1.890 Kč ( mladistvým do 19-i let, studentům, seniorům a více zájemcům přihlášeným najednou se poskytuje sleva 20%).

Bonusem pro účastníky obou druhů workshopů jsou 2 tříhodinové konzultační semináře zdarma. Uskuteční se v průběhu dalšího roku v místě konání workshopu. Budete včas informováni e-mailem o datu jejich konání.

Těším se na Vaši návštěvu a společnou práci na zlepšení Vaší chůze, držení těla a pohybu vůbec. 

    Objednat Cvičení

    Tučně zvýrazněné položky formuláře je nutno vyplnit