Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Dokonalý pohyb pro každý den – celodenní workshop

23. března @ 09:00 - 19:00

650Kč

Může se dokonale pohybovat i ten, kdo nemá pohyb právě v lásce, nikdy nesportoval, není už nejmladší, bolí ho tam a onde a jediný důvod, proč se začal zajímat o cvičení je  ten, že si chce užívat životabez toho, aby se do nekonečna ládoval prášky, protože ví, že jeho zdravotní problémy neřeší, ale dočasně jen tiší?

Může. 

Stačí naučit se lépe vnímat při pohybu své tělo  a vpravit do mozku několik základních pravidel,  podle nichž bude moci řídit napříště bezchybně každý z takřka nekonečného množství pohybů, které jsou základem veškeré každodenní činnosti chůzi počínaje a vstáváním z postele konče, zmíníme-li alespoň ty, bez nichž se nikdo neobejde.

Vše, co si budeme povídat o zranitelnosti lidsky vzpřímené postavy, si vyzkoušíte prakticky v blocích věnovaných chůzi a pohybu ve stoji,  pohybu vsedě a jednotlivým problémovým oblastem  dolních končetin a páteře.

Z workshopu odejdete nejen příjemně uvolněni a osvěženi, ale nabiti též poznatky, které Vám pomohou ohlídat si pohyb tak, abyste se zakrátko skutečně cítili jako nový člověk – mladší než ve skutečnosti jste, pružnější než zamlada a hlavně zdravý jako už dlouho ne.

S sebou budete potřebovat pohodlné sportovní oblečení a sálovou obuv.

Seniorům a při přihlášení 2 a více účastníků najednou se poskytuje sleva 20%. Poplatek za workshop se vybírá na místě v hotovosti. 

Objednat si DVD

Tučně zvýrazněné položky formuláře je nutno vyplnit

Vaše jméno

Vaše příjmení

Váš email

Vaše adresa

Váš telefon

Kocouří cviky 1      
Kocouří cviky 2      
Pohyb vsedě          
Chůze jako z partesu 

Chcete nám něco vzkázat?

Podrobnosti

Datum:
23. března
Čas:
09:00 - 19:00
Cena:
650Kč
Webová stránka:
http://www.kocouricviky.cz

Místo konání

Praha
Sokolovská 22
Praha 8, Česká republika
+ Google Mapa