Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Energie z hřebenů

7. srpna @ 17:30 - 9. srpna @ 17:30

2690Kč

Srdčně Vás zveme na 

víkend se zaměřením na správnou chůzi a zdravá záda

Ve wellness hotelu Energetik, který je situován v blízkosti rozcestí k nejkrásnějším hřebenovým túrám v Krkonoších, si budete  moci vychutnat kouzlo nejvyšších českých hor s výhledem na Sněžku a Černou horu,  údolí Velké Úpy a podhůří Krkonoš. Za jasného počasí je vidět až  na masiv Orlických hor. Vrcholným zážitkem je ale pohled z terasy před pokoji na noční panorama pod hvězdnou oblohou. Neméně úchvatná je z této výšky hra mraků kolem nejvyšších hřebenů Krkonoš a nad peckým údolím. Méně náročným nabízí toto místo procházky po zalesněných horských pěšinách uprostřed lesů.     http://energetik.hotel.cz/.

Jako obvykle si po ránu a v podvečer příjemně zacvičíte. Budete mít možnost vyzkoušet si cvičení na bossu a s terrabandy, zaplavat si v hotelovém bazénu a využít našeho skvělého maséra.

Pobyt začíná cvičením v pátek v 17:30 hodin a končí cvičením či masáží v neděli dopoledne.  Cvičí se podle potřeby v 1 – 2 skupinách, vždy 60 – 90 minut. Na cvičení budete potřebovat běžné sportovní oblečení a sálovou obuv, nezapomeňte samozřejmě plavky, abyste mohli využít bazénu, který je pro hotelové hosty zdarma.

Dopravu si zajišťuje každý samostatně. Autem je možné zajet přímo k hotelu Energetik. Křižovatku hned po vjezdu do Pece pod Sněžkou projeďte rovně. Minete autobusové nádraží a Infocentrum Veselý výlet a dostanete se k parkovišti (vše po pravici). Zastavte u závory parkoviště. Zde je automat, který Vám vydá povolenku k vjezdu. Budete pokračovat k dolní stanici lanovky Javor. Z kruhového objezdu vyjeďte rovně mírně do kopce,  řeku budete mít stále po své levici. Pravotočivou serpetinou se dostanete na rozcestí a uvidíte  žlutozelenou turistickou značku hotelu Energetik. Navede Vás rovně do kopce (vlevo byste se dostali k horní stanici vleku Zahrádky a Pražské boudě). Po lesní silnici stále nahoru. Až se cesta stočí vlevo, hlídejte si značku Energetik po pravé ruce (cca po 400 m). Zde odbočte a přijedete přímo na parkoviště hotelu. V recepci se pouze ohlaste svým jménem a ubytujte se. Pokud se nepotkáme na balkónu před pokoji , sejdeme se v 17:30 v tělocvičně. Večeří se až po cvičení.  

Cena pobytu: 2.690,- Kč

zahrnuje ubytování s polopenzí, 4x společné cvičení a hodinovou masáž.

Na viděnou  v Peci pod Sněžkou se těší

PaedDr. Olga Chválová, CSc.

Objednat se na akci

Tučně zvýrazněné položky formuláře je nutno vyplnit

Vaše jméno

Vaše příjmení

Váš email

Váš telefon

Počet osob

Chcete nám něco vzkázat?

 

Podrobnosti

Zahájení:
7. srpna @ 17:30
Ukončení:
9. srpna @ 17:30
Cena:
2690Kč
Rubrika Akce:

Místo konání

Hotel energetik
Pec pod Sněžkou 56
Pec pod Sněžkou, Česká republika
+ Google Mapa