Vše, čemu vás naučíme ve cvičení O-A metodou®, se projeví ve zlepšení chůze, držení těla, celkovém postoji i kondici.  Přesvědčte se, jak úzce je provázán pohyb s držením těla a že jedno a druhé spojují dohromady svaly plosek nohou – v tělovýchově a zdravotním cvičení zatím naprosté popelky.    

Nyní můžete lépe posoudit, co z naší nabídky je pro vás momentálně nejvhodnější,  abyste se mohli dát do pořádku právě  vy  a mohli případně rozvíjet kondici bez rizika, že vás doženou chyby, které ve svém pohybu má každý z nás. Toho, co na svém těle a pohybu můžeme vylepšit, je víc než dost – umět se při pohybu uvolnit, rozhýbat ztuhlá ramena, kyčle i páteř, zlepšit koordinaci i chůzi. 

Workshop Tajemství správné chůze

je určen těm, kdo si chtějí ověřit, zda chodí správně, a jak jim zlepšení chůze může pomoci překonat zdravotní potíže se zády, chůzí, rovnováhou či klouby dolních končetin. Na workshopu se dozvíte, v čem v chůzi chybujete právě vy a jak svoji více či méně nesprávnou chůzi  převést na takovou,  při níž vás před zdravotními potížemi chrání každý krok. 

 

Níže najdete bližší informace k organizaci workshopů  a v případě zájmu si na některém rezervovat místo. POZOR!!! Workshopy jsou maximálně pro 12 osob.   

Workshopy pro správnou chůzi – Kocouří cviky (kocouricviky.cz)

 

Seminář Dokonalý pohyb pro každý den 

Seminář je určen těm, kteří se potřebují seznámit s pravidly správného provedení pohybu, chtějí si udělat přehled o všech tzv.  problémových částech těla a přímo již řešit potíže, jimiž mnohdy dlouhodobě trpí navzdory všemu, co dělají pro to, aby se jich zbavili. V nabídce seminářů najdete i nabídku dalších, odborněji zaměřených seminářů.

Semináře – správné držení těla a bolesti zad.  – Kocouří cviky (kocouricviky.cz)

 

Individuální konzultace 

Na individuální konzultaci nám řeknete, co Vás trápí, a ukážeme si, jak to souvisí s nedostatky ve Vašem pohybu. Na místě si hned vyzkoušíte, jak se odstraňují.    

Přijď na konzultaci – Kocouří cviky (kocouricviky.cz)

 

Nabídka cvičení pro doma podle DVD či online lekcí ve Videoknihovně 

je určena všem, které zaujalo cvičení O-A metodou® a chtějí pravidelně cvičit,  nemohou však docházet na pravidelné skupinové lekce, které se konají  v Praze, nebo dávají přednost samostatnému cvičení v domácím prostředí. Více informací o DVD a Videoknihovně najdete na odkaze níže, kde si za výhodných podmínek můžete objednat, co vás zaujalo.  

Cvičení pro doma – Kocouří cviky (kocouricviky.cz)

 

Skupinové lekce a kurzy v Praze  

Vedle skupinových lekcí, které se konají celoročně, nabízíme též tříměsíční kurzy zaměřené na Pohyb ve stoji a Pohyb vsedě.

Rezervační systém (Praha a okolí, 35/2021) – O-A metoda®, Kocouří cviky (chytra-rezervace.cz)

Kurz správné chůze – Kocouří cviky (kocouricviky.cz)

Kurz Pohyb vsedě – Kocouří cviky (kocouricviky.cz)

 
CVIČEBNÍ VÍKENDY A POBYTY

Vícedenní cvičební pobyty jsou příležitostí hlavně pro mimopražské k nahlédnutí do kuchyně cvičení  O-A metodou® a osobnímu setkání,  které jedině vám umožní zjistit, co a jak na svém pohybu potřebujete zlepšit. O připravovaných akcích se dozvíte v jejich přehledu v pravém sloupci webu.   

Vícedenní soustředění a pobyty – Kocouří cviky (kocouricviky.cz) 

 

V rámci svých možností uděláme vše pro to, aby vám bylo zase dobře, pohyb vám přinášel radost a mohli jste se bez obav dívat do budoucnosti.