fbpx
/* ]]> */
Bře 192021
 
 1. Vyplňte objednávkový formulář níže. Zaškrtněte možnost Videoknihovna a uveďte počet měsíců, na které si do ní chcete pořídit neomezený přístup. Pokud možno současně proveďte tyto dva další úkony:

2. pošlete nám na náš účet č. 173 230 8013 / 3030 částku odpovídající délce Vámi objednaného období;

3. klikněte na nabídku Rezervace na horní liště tohoto webu . Přivede Vás to Rezervačního systému. Zde se zaregistrujte.

Co se bude dít dál?

Po spárování Vaší objednávky, platby a registrace Vám ihned nastavíme přístup do Videoknihovny. O tom, že se tak stalo, budete vyrozuměni e-mailem a můžete začít Videoknihovnu využívat.

V rezervačním systému Vám bude nastaven platební model Paušál na Vámi zvolenou délku období (nejpozději následující den po provedení všech potřebných úkonů z Vaší i naší strany.

Jak v Rezervačním systému (RS) obsluhovat Videoknihovnu?

Po přihlášení do RS klikněte nahoře na oranžové liště na Videoknihovna. Zobrazí se Vám seznam 74 videí na 8 listech . Název (vyjadřuje nějaký důležitý cíl cvičení), označení druhu a části lekce (např. Bolesti zad (5), 2, část), dále délky videa v minutách. a doporučení, komu je určeno (začátečníci, mírně pokročilí, pokročilí).

Pokud by se Vám video odmítlo hned spustit, v pravém sloupci je nabídka skupin. Pokud jste přihlášení, odtud by to mělo jít vždy (filtr funguje zatím pro skupiny Instruktážní videa a Videoknihovna (filtr pro skupiny podle zaměření vyžaduje úpravy nastavení RS a ještě se na tom pracuje).

Moje doporučení

Nejrychlejší způsob, jak se po přehrání videa vrátit zpět na seznam videí vede kliknutím na Videa ve výpisu cesty přímo nad videem.

Doporučuji si vždy poznačit, které cvičení pro Vás bylo zvláště přínosné, zvláště se Vám líbilo nebo Vám naopak dělalo potíže. (Poznačte si vždy i číslo listu). Ve Videoknihovně je toho skutečně hodně a bez toho byste se to příště pracně hledali znovu.

Doporučení ke cvičení jako takovému najdete zde: Praktické informace ke cvičení – Kocouří cviky (kocouricviky.cz)

Představu o Videoknihovně můžete získat zcela zdarma v sektoru Instruktážní videa zde: Instruktážní videa – O-A metoda®, Kocouří cviky (chytra-rezervace.cz)

Cena

Cena za měsíc od 300 do 100 Kč se odvíjí od počtu měsíců ( – 24), na které si předplatíte neomezený přístup do Videoknihovny. Viz. Ceník – Kocouří cviky (kocouricviky.cz)

  Objednat Sestava

  Tučně zvýrazněné položky formuláře je nutno vyplnit

    Jedna reakce na “Jak si objednat Video knihovnu?”

  1. Zkouška

   Leave a Reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  (required)

  (required)

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..