fbpx
Lis 022020
 

Prvního listopadu byla v rezervačním systému zpřístupněna Videoknihovna s desítkami cvičebních bloků cvičení O-A metodou® k jednotlivým problémovým oblastem pro začátečníky a lidi s vážnějšími zdravotnímu potížemi až po pokročilé, kteří cvičí dlouhodobě a toto cvičení už dobře znají.

Představu o obsahu Videoknihovny získáte v neplaceném sektoru, kde najdete jak ukázky cvičebních bloků, tak Instruktážní videa, v nichž jsou ukázány a vysvětleny principy cvičení O-A metodou® , správné chůze, pojmy jako pohyb v diagonálách a jiné.

Neomezený přístup k placenému sektoru Videoknihovna , do níž ě je možné nahlédnout rovněž, je zpřístupněn po objednání stejnojmenného kurzu a zaslání platby na účet č. 173 230 8013 / 3030. Poplatek za měsíc ve výši 100 – 300 Kč se odvíjí od délky zvoleného období.

Od poloviny října běží kromě toho lekce on-line, rovněž pro začátečníky, mírně pokročilé a pokročilé. Přihlásit se na ně se můžete v rozvrhu. Na první lekci Vám systém přidělí bonus za registraci, libovolný počet dalších lekcí je však již třeba si předplatit. Cena lekce je 90 Kč (1kredit =1 Kč).

Veškeré informace k cenám, ale i rozdělení a názvům lekcí podle obtížnosti či postupu pře objednání kurzu Videoknihovna najdete v Ceníku v horní liště Zákaznické zóny rezervačního systému.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..